Football Meister Logo Speel gratis →

Cambuur vs Feyenoord — Eredivisie Voorspelling 23 augustus 2026

Cambuur
Cambuur
Eredivisie
0
VS
3
schedule 23 aug, 16:45 · Scheidsrechter: Danny Makkelie (Netherlands)
Voorspelde Uitslag

Laatste update van inzichten: 26 aug 2026

Verwachte doelpuntenmakers
sports_soccer Ayase Ueda sports_soccer Sem Steijn
Feyenoord
Feyenoord
Werkelijke uitslag
2 – 5
CoachAI voorspelling
0 – 3
✓ Uitkomst correct
Doelpuntenmakers
sports_soccer Thijs Jansen 42' (eigen doelpunt)
sports_soccer Rafik el Arguioui 70'
sports_soccer Rafik el Arguioui 80'
sports_soccer Gjivai Zechiël 17'
sports_soccer Luciano Valente 26'
sports_soccer Ayase Ueda 45+1' (pen.)
sports_soccer Gjivai Zechiël 83'
Aftrap over

Coach AI voorspelt een uitslag van 0-3 voor Cambuur tegen Feyenoord in de Eredivisie. Feyenoord is favoriet met 72% winkans. Cambuur heeft 10% kans op de zege en 18% eindigt in gelijkspel. Bekijk hieronder de volledige analyse, blessures en uitslagmatrix.

lightbulb

Cambuur vs Feyenoord

Dit is een speelronde 3 duel in het Kooi Stadion waar Cambuur smacht naar de eerste punten. Feyenoord, onder leiding van Giovanni van Bronckhorst, wil zich herstellen na een 2-2 gelijkspel tegen Go Ahead Eagles. De weersomstandigheden (wind en 31% kans op regen) kunnen de fysieke dominantie van Feyenoord in de lucht bevorderen. Scheidsrechter Danny Makkelie staat bekend om zijn strikte leiding.

#CAMFEY #Eredivisie #FootballMeister

analytics

Match Scenario's

Drie meest waarschijnlijke wedstrijdverlopen

65%
25%
10%

Dominante Uitoverwinning

65%

Feyenoord controleert het balbezit en profiteert van de ongeorganiseerde defensie van Cambuur om vroeg te scoren.

Taai Verdedigend Blok

25%

Cambuur parkeert de bus effectief, frustreert Feyenoord en beperkt de schade tot een kleine nederlaag.

Doelpuntenfestijn

10%

Cambuur profiteert van kwetsbaarheden in de omschakeling van Feyenoord, maar Feyenoord wint uiteindelijk ruim.

table_chart

Huidige Stand

Positie in de competitie

Matchday

Pos Ploeg Gspl W G V DS Ptn
1 AZ 3 3 0 0 +7 9
2 Go Ahead Eagles 3 2 1 0 +5 7
2 PSV 3 2 1 0 +5 7
4 Feyenoord Rotterdam 3 2 1 0 +4 7
5 FC Groningen 3 2 0 1 0 6
6 AFC Ajax 2 1 1 0 +2 4
7 Sparta Rotterdam 3 1 1 1 +1 4
8 Fortuna Sittard 3 1 1 1 0 4
9 SC Heerenveen 3 1 1 1 -1 4
10 SBV Excelsior 2 1 0 1 +3 3
11 NEC 2 1 0 1 +2 3
12 FC Twente '65 2 1 0 1 +1 3
13 Telstar 1963 2 1 0 1 -1 3
14 PEC Zwolle 3 1 0 2 -2 3
15 FC Utrecht 3 0 1 2 -4 1
16 Willem II Tilburg 2 0 0 2 -6 0
17 ADO Den Haag 3 0 0 3 -7 0
18 SC Cambuur-Leeuwarden 3 0 0 3 -9 0
Cambuur
Feyenoord

Meest waarschijnlijke uitslagen

0-2 12% 0-3 11% 1-2 10%
grid_on

Uitslag Voorspelling

AI-berekende kans per eindstand

Meest Waarschijnlijke Uitslagen
0-2 12%
0-3 11%
1-2 10%
Feyenoord (Uit)
Cambuur (Thuis)
0
1
2
3
4
0
1.0%
6.0%
12.0%
11.0%
8.0%
1
1.0%
8.0%
10.0%
9.0%
7.0%
2
1.0%
4.0%
5.0%
4.0%
3.0%
3
0.0%
1.0%
2.0%
2.0%
1.0%
4
0.0%
0.0%
1.0%
1.0%
0.0%

Probability is concentrated in 'Away Blowout' scorelines (0-3, 1-4) due to Cambuur's high xGA (conceding 3.5 per game) and Feyenoord's high xG creation (2.25). Defensive injuries for Feyenoord justify a higher probability for 1-3 or 1-4 over a clean sheet.

percent

Coach AI Kansen

Cambuur
10% · 18% · 72%
Feyenoord
W G V

Projected xG by CoachAI

0.90

Thuis xG

2.50

Uit xG

Upset Chance

Low

Risk of unexpected result

Cambuur Recente Vorm — Laatste 5

0 W · 0 G · 2 V
15/8 Fortuna Sittard 3-1 SC Cambuur-Leeuwarden V 1.30
7/8 SC Cambuur-Leeuwarden 0-4 SBV Excelsior V 1.42

Feyenoord Recente Vorm — Laatste 5

3 W · 2 G · 0 V
16/8 Feyenoord Rotterdam 2-2 Go Ahead Eagles G 2.25
9/8 Sparta Rotterdam 0-1 Feyenoord Rotterdam W 2.25
17/5 PEC Zwolle 0-2 Feyenoord Rotterdam W 2.25
10/5 Feyenoord Rotterdam 1-1 AZ G 2.10
3/5 Fortuna Sittard 1-2 Feyenoord Rotterdam W 2.15
bolt

Belangrijkste Factoren

sports_soccer 1

Feyenoord heeft een historische winning streak van 15 wedstrijden tegen SC Cambuur, wat een enorm mentaal en kwalitatief voordeel weerspiegelt.

trending_up 2

Cambuur heeft momenteel de zwakste verdediging van de competitie, met 7 tegendoelpunten in 2 wedstrijden (gemiddeld 3,50 per duel).

person 3

Feyenoord heeft in de openingsronden aanzienlijk ondermaats gepresteerd wat betreft xG (4,5 verwacht tegenover 3 gescoord), wat wijst op een naderende uitschieter.

bolt 4

Het tactische duel zet de haperende 'low block' van Cambuur tegenover de hoge druk (PPDA) van Feyenoord, wat waarschijnlijk zal leiden tot balverlies in de Friese defensie.

medical_services

Blessures & Afwezigen

SC Cambuur is zwaar gehavend en mist belangrijke opties in zowel de verdediging als de aanval met Daan Visser, Nicolas Binder, Lucas Jetten en Skye Vink. Feyenoord beschikt over een fitte selectie en heeft nieuwe krachten zoals Sem Steijn en Luciano Valente goed geïntegreerd.

star

Sleutelspelers

Cambuur

Ichem Ferrah ST
personGevaarlijke speler
Thijs Jansen GK
trending_upIn topvorm

Feyenoord

Ayase Ueda ST
trending_upIn topvorm
Sem Steijn CAM
personGevaarlijke speler
group

Bevestigde Opstelling

Cambuur Bevestigd

4-3-3

27
Kooistra ST
29
Henstra ST
7
Bouhoudane ST
11
Hamache ST
9
Vink ST
8
Souren CM
10
Arguioui CM
23
Jetten CB
4
Baouf CB
6
Amofa CB
1
Jansen GK

Bank

21 Jasper Meijster 24 Matthijs Kalisvaart 28 Morgan Costarelli 2 Devid Bouah 16 Rik Mulders 3 Jorn Berkhout 17 Ethan Apkakou 40 Wessel van der Goot 48 Damian Westerhof 15 Fabian Kvam 33 Buddy Vogelzang 13 Nicolas Binder
Feyenoord Bevestigd

4-2-3-1

23
Moussa ST
27
Diarra ST
9
Ueda ST
8
Zechiël CM
34
Vanhoutte CM
10
Valente CM
4
Watanabe CB
35
Marmol CB
6
Juste CB
26
Read CB
1
Ernst GK

Bank

39 Liam Bossin 20 Mats Deijl 30 Jordan Lotomba 16 Javi López 24 Thijs Kraaijeveld 22 Tobias van den Elshout 14 Sem Steijn 28 Oussama Targhalline 36 Jivayno Zinhagel 19 Nacho Ferri 49 Shaqueel van Persie 17 Casper Tengstedt

De analyses en voorspellingen op deze pagina zijn gegenereerd door kunstmatige intelligentie en zijn uitsluitend bedoeld voor informatieve en entertainmentdoeleinden. Dit is geen gokadvies.

Speel mee in de app!

Denk jij het beter te weten dan Coach AI? Maak een eigen poule en voorspel deze wedstrijd in Football Meister.

Veelgestelde vragen over deze voorspelling

Wat is de Coach AI voorspelling voor Cambuur vs Feyenoord?

Coach AI voorspelt een uitslag van 0-3 met een winkans van 10% voor Cambuur, 18% gelijkspel en 72% voor Feyenoord.

Wat is de recente vorm van Cambuur en Feyenoord?

Cambuur vorm (laatste 5): 0W-0D-2L. Feyenoord vorm (laatste 5): 3W-2D-0L.

Welke blessures en afwezigen zijn er voor Cambuur vs Feyenoord?

SC Cambuur is zwaar gehavend en mist belangrijke opties in zowel de verdediging als de aanval met Daan Visser, Nicolas Binder, Lucas Jetten en Skye Vink. Feyenoord beschikt over een fitte selectie en heeft nieuwe krachten zoals Sem Steijn en Luciano Valente goed geïntegreerd.

Wat is de meest waarschijnlijke exacte uitslag van Cambuur vs Feyenoord?

Volgens de score kansen matrix is 0-2 de meest waarschijnlijke uitslag (12%), gevolgd door 0-3 (11%) en 1-2 (10%).

Welke scenario's zijn mogelijk bij Cambuur vs Feyenoord?

Dominante Uitoverwinning (65%): Feyenoord controleert het balbezit en profiteert van de ongeorganiseerde defensie van Cambuur om vroeg te scoren. — Taai Verdedigend Blok (25%): Cambuur parkeert de bus effectief, frustreert Feyenoord en beperkt de schade tot een kleine nederlaag. — Doelpuntenfestijn (10%): Cambuur profiteert van kwetsbaarheden in de omschakeling van Feyenoord, maar Feyenoord wint uiteindelijk ruim.

Hoe staan Cambuur en Feyenoord in de Eredivisie?

Cambuur staat 18e in de Eredivisie met 0 punten uit 3 wedstrijden. Feyenoord staat 4e met 7 punten uit 3 wedstrijden.

Wat is de bevestigde opstelling van Cambuur en Feyenoord?

Bevestigde opstelling Cambuur (4-3-3): Thijs Jansen, Lucas Jetten, Ismaël Baouf, Jamal Amofa, Nicky Souren, Rafik el Arguioui, Wiebe Kooistra, Iwan Henstra, Sami Bouhoudane, Ilyes Hamache, Skye Vink. Bevestigde opstelling Feyenoord (4-2-3-1): Tjark Ernst, Tsuyoshi Watanabe, Mika Marmol, Jerry St. Juste, Givairo Read, Gjivai Zechiël, Charles Vanhoutte, Luciano Valente, Anis Moussa, Gaoussou Diarra, Ayase Ueda. Deze opstellingen zijn door de clubs bevestigd bij het inleveren van het wedstrijdformulier.

Wie scoorden de doelpunten bij Cambuur vs Feyenoord?

Doelpuntenmakers bij Cambuur vs Feyenoord: Gjivai Zechiël 17' — Feyenoord, Luciano Valente 26' — Feyenoord, Thijs Jansen 42' — Cambuur (eigen doelpunt), Ayase Ueda 45+1' — Feyenoord (pen.), Rafik el Arguioui 70' — Cambuur, Rafik el Arguioui 80' — Cambuur, Gjivai Zechiël 83' — Feyenoord. Eindstand: {{HOME_TEAM}} 2 - 5 {{AWAY_TEAM}}.

Hoe laat begint Cambuur vs Feyenoord?

Cambuur vs Feyenoord begint op zondag 23 augustus 2026 om 16:45 (Midden-Europese tijd). De wedstrijd is onderdeel van de Eredivisie.

Wie is de scheidsrechter bij Cambuur vs Feyenoord?

De scheidsrechter bij Cambuur vs Feyenoord in de Eredivisie is Danny Makkelie.

Welke factoren zijn doorslaggevend bij Cambuur vs Feyenoord?

Coach AI identificeert drie doorslaggevende factoren voor Cambuur vs Feyenoord: 1. Feyenoord heeft een historische winning streak van 15 wedstrijden tegen SC Cambuur, wat een enorm mentaal en kwalitatief voordeel weerspiegelt. 2. Cambuur heeft momenteel de zwakste verdediging van de competitie, met 7 tegendoelpunten in 2 wedstrijden (gemiddeld 3,50 per duel). 3. Feyenoord heeft in de openingsronden aanzienlijk ondermaats gepresteerd wat betreft xG (4,5 verwacht tegenover 3 gescoord), wat wijst op een naderende uitschieter. 4. Het tactische duel zet de haperende 'low block' van Cambuur tegenover de hoge druk (PPDA) van Feyenoord, wat waarschijnlijk zal leiden tot balverlies in de Friese defensie..

Wie zijn de sleutelspelers bij Cambuur vs Feyenoord?

Coach AI heeft de volgende sleutelspelers geïdentificeerd voor Cambuur vs Feyenoord. Cambuur: Ichem Ferrah (Gevaarlijke speler), Thijs Jansen (In topvorm). Feyenoord: Ayase Ueda (In topvorm), Sem Steijn (Gevaarlijke speler).

Wat zijn de Coach AI kansen voor Cambuur vs Feyenoord?

Coach AI berekent de volgende uitkomstkansen voor Cambuur vs Feyenoord: Cambuur wint 10%, gelijkspel 18%, Feyenoord wint 72%. De meest waarschijnlijke uitkomst is Feyenoord met 72%.

Wat zijn de bookmaker kansen voor Cambuur vs Feyenoord?

Bookmakers geven Cambuur 13% winkans, 18% gelijkspel en Feyenoord 69% kans op de zege. Coach AI schat de kansen op 11% voor Cambuur, 18% gelijkspel en 71% voor Feyenoord.

Hoe voorspelt Coach AI deze wedstrijd?

Coach AI analyseert duizenden datapunten, waaronder xG, recente vorm, teamnieuws en tactische ontwikkelingen voor elke wedstrijd.

Hoe vaak worden deze voetbalvoorspellingen bijgewerkt?

De inzichten worden dagelijks bijgewerkt om de laatste ontwikkelingen, blessures en marktverschuivingen mee te nemen.

Hoe nauwkeurig zijn de Coach AI voorspellingen?

Coach AI heeft meer dan 1.000 wedstrijden geanalyseerd. In 50% van de gevallen wordt de juiste uitkomst (thuis, gelijkspel of uit) correct voorspeld. Bij meer dan 10% van de wedstrijden klopt ook de exacte eindstand — significant beter dan het marktgemiddelde.

Wat is het trackrecord van Coach AI?

Coach AI heeft meer dan 1.000 wedstrijden voorspeld: 50% juiste uitkomst, meer dan 10% exacte eindstand. Het model verslaat daarmee consistent standaard kansberekeningen en biedt bruikbare inzichten voor fans die écht geïnformeerd willen voorspellen.

Welke data gebruikt Coach AI voor zijn voorspellingen?

Coach AI combineert Expected Goals (xG), recente teamvorm over de laatste vijf wedstrijden, onderlinge standen, actueel blessurenieuws en tactische matchup-analyses. Het model wordt dagelijks bijgewerkt zodat elke voorspelling de meest recente informatie weerspiegelt.