Football Meister Logo Speel gratis →

Norway vs France — WK 2026 Voorspelling 26 juni 2026

Norway
Norway
WK 2026
1
VS
2
schedule 26 jun, 19:00 · Scheidsrechter: Michael Oliver (England)
Voorspelde Uitslag

Laatste update van inzichten: 15 jul 2026

France
France
Werkelijke uitslag
1 – 4
CoachAI voorspelling
1 – 2
✓ Uitkomst correct
Aftrap over

Coach AI voorspelt een uitslag van 1-2 voor Norway tegen France in de WK 2026. France is favoriet met 59% winkans. Norway heeft 20% kans op de zege en 21% eindigt in gelijkspel. Bekijk hieronder de volledige analyse, blessures en uitslagmatrix.

lightbulb

Norway vs France

Gespeeld in het Boston Stadium bij bewolkt weer en 40% kans op regen. Een glad veld kan snelle omschakelmomenten begunstigen. Scheidsrechter Michael Oliver laat vaak veel toe, maar floot in het verleden doelpuntrijke duels van de Fransen. De inzet is de koppositie om in de regio Boston te blijven voor de volgende ronde.

#NORFRA #FIFAWorldCup #WorldCup #WC26 #FootballMeister

analytics

Match Scenario's

Drie meest waarschijnlijke wedstrijdverlopen

62%
28%
10%

Franse Kwaliteit Zegeviert

62%

Frankrijk controleert het tempo en straft de defensieve gaten bij Noorwegen af wanneer de Scandinaven op zoek gaan naar de winst.

Spectaculair Gelijkspel

28%

Haaland en Mbappé wisselen doelpunten uit in een vermakelijk duel waarbij Frankrijk de eerste plek veiligstelt op doelsaldo.

Klinische Noorse Stunt

10%

Noorwegen blijft extreem efficiënt in de afronding terwijl doelman Nyland de wedstrijd van zijn leven keept.

table_chart

Huidige Stand

Positie in de competitie

Group I

Pos Ploeg Gspl W G V DS Ptn
1 France 3 3 0 0 +8 9
2 Norway 3 2 0 1 +1 6
3 Senegal 3 1 0 2 +2 3
4 Iraq 3 0 0 3 -11 0
Norway
France
groups

Fan Voorspellingen

Wat Football Meister spelers voorspellen voor deze wedstrijd

Norway G France
15%
78%
7% 15% 78%

Meest gekozen uitslagen

1-2 30%
1-3 20%
0-2 11%
1-1 7%
2-3 7%

Dit zijn voorspellingen van echte Football Meister spelers — geen AI-gegenereerde data.

Meest waarschijnlijke uitslagen

1-2 16% 1-1 13% 0-2 9%
grid_on

Uitslag Voorspelling

AI-berekende kans per eindstand

Meest Waarschijnlijke Uitslagen
1-2 16%
1-1 13%
0-2 9%
France (Uit)
Norway (Thuis)
0
1
2
3
4
0
3.0%
7.0%
9.0%
5.0%
0.0%
1
4.0%
13.0%
16.0%
8.0%
1.0%
2
2.0%
8.0%
8.0%
4.0%
0.0%
3
1.0%
4.0%
4.0%
1.0%
0.0%
4
0.0%
1.0%
1.0%
0.0%
0.0%

The high goal-scoring form of both Haaland and Mbappé, combined with Norway's defensive lapses (2 GA vs Senegal), shifts probability away from low-scoring draws toward 1-2, 1-3, and 2-2 scorelines.

percent

Coach AI Kansen

Norway
20% · 21% · 59%
France
W G V

Projected xG by CoachAI

1.15

Thuis xG

2.05

Uit xG

Upset Chance

Medium

Risk of unexpected result

Norway Recente Vorm — Laatste 5

2 W · 0 G · 0 V
23/6 Norway 3-2 Senegal W 1.72
16/6 Iraq 1-4 Norway W 2.60

France Recente Vorm — Laatste 5

2 W · 0 G · 0 V
22/6 France 3-0 Iraq W 2.85
16/6 France 3-1 Senegal W 1.90
bolt

Belangrijkste Factoren

sports_soccer 1

Klinische Efficiëntie vs. Tactische Stabiliteit: Noorwegen presteert aanzienlijk boven hun xG (7 goals uit ~4.3 xG), vooral door de afronding van Haaland. Frankrijk is statistisch meer in balans en duurzamer.

trending_up 2

Strijd om de Groepswinst: Beide teams zijn geplaatst, maar Frankrijk heeft aan een gelijkspel genoeg voor de eerste plek. Noorwegen moet winnen om een zwaardere tegenstander en extra reistijd in de knock-outfase te voorkomen.

person 3

Impact van Afwezigen: Frankrijk moet het doen zonder bondscoach Didier Deschamps (familieomstandigheden), assistent Guy Stephan neemt de leiding. Noorwegen mist waarschijnlijk rechtsback Julian Ryerson.

medical_services

Blessures & Afwezigen

De verdediging van Noorwegen is verzwakt door de waarschijnlijke afwezigheid van Julian Ryerson (bovenbeen). Marcus Pedersen zal hem waarschijnlijk vervangen, wat een zware kluif wordt tegen Mbappé. Frankrijk is nagenoeg fit, maar kan licht roteren. Het ontbreken van Deschamps langs de lijn is een unieke factor, al is zijn systeem diep geworteld.

star

Sleutelspelers

Norway

Erling Haaland ST
trending_upIn topvorm
Martin Ødegaard CAM
personGevaarlijke speler

France

Kylian Mbappé LW
trending_upIn topvorm
William Saliba CB
personGevaarlijke speler
group

Verwachte Opstelling

Verwacht — kan wijzigen tot aftrap
Norway Verwacht

4-3-3

person
Nusa LW
person
Haaland ST
person
Sørloth RW
person
Berge CDM
person
Aursnes CM
person
Ødegaard CM
person
Wolfe LB
person
Ajer CB
person
Østigård CB
person
Pedersen RB
person
Nyland GK

Ryerson is a significant doubt with a thigh issue; Pedersen is the likely deputy.

France Bevestigd

4-2-3-1

person
Mbappé LW
person
Thuram ST
person
Dembélé RW
person
Griezmann CAM
person
Tchouaméni CDM
person
Camavinga CM
person
Hernandez LB
person
Saliba CB
person
Upamecano CB
person
Koundé RB
person
Maignan GK

Ekitike is the only major injury; Deschamps' absence is the primary narrative focus.

De analyses en voorspellingen op deze pagina zijn gegenereerd door kunstmatige intelligentie en zijn uitsluitend bedoeld voor informatieve en entertainmentdoeleinden. Dit is geen gokadvies.

Speel mee in de app!

Denk jij het beter te weten dan Coach AI? Maak een eigen poule en voorspel deze wedstrijd in Football Meister.

Start je gratis poule →

Veelgestelde vragen over deze voorspelling

Wat is de Coach AI voorspelling voor Norway vs France?

Coach AI voorspelt een uitslag van 1-2 met een winkans van 20% voor Norway, 21% gelijkspel en 59% voor France.

Wat is de recente vorm van Norway en France?

Norway vorm (laatste 5): 2W-0D-0L. France vorm (laatste 5): 2W-0D-0L.

Welke blessures en afwezigen zijn er voor Norway vs France?

De verdediging van Noorwegen is verzwakt door de waarschijnlijke afwezigheid van Julian Ryerson (bovenbeen). Marcus Pedersen zal hem waarschijnlijk vervangen, wat een zware kluif wordt tegen Mbappé. Frankrijk is nagenoeg fit, maar kan licht roteren. Het ontbreken van Deschamps langs de lijn is een unieke factor, al is zijn systeem diep geworteld.

Wat is de meest waarschijnlijke exacte uitslag van Norway vs France?

Volgens de score kansen matrix is 1-2 de meest waarschijnlijke uitslag (16%), gevolgd door 1-1 (13%) en 0-2 (9%).

Welke scenario's zijn mogelijk bij Norway vs France?

Franse Kwaliteit Zegeviert (62%): Frankrijk controleert het tempo en straft de defensieve gaten bij Noorwegen af wanneer de Scandinaven op zoek gaan naar de winst. — Spectaculair Gelijkspel (28%): Haaland en Mbappé wisselen doelpunten uit in een vermakelijk duel waarbij Frankrijk de eerste plek veiligstelt op doelsaldo. — Klinische Noorse Stunt (10%): Noorwegen blijft extreem efficiënt in de afronding terwijl doelman Nyland de wedstrijd van zijn leven keept.

Wat voorspellen voetbalfans en andere voorspellers over Norway vs France?

Op basis van 199 voorspellers kiest 7% voor een thuisoverwinning van Norway, 15% voor gelijkspel en 78% voor een uitoverwinning van France. De meest gekozen uitslag is 1-2. Fans zijn voorzichtiger dan Coach AI over Norway: fans kiezen 7% thuis, Coach AI rekent op 20%.

Wat is de populairste voorspelling voor Norway vs France?

De meest voorspelde uitslag voor Norway vs France is 1-2. In totaal hebben 199 voorspellers hun keuze gemaakt — 7% kiest voor Norway, 15% voor gelijkspel en 78% voor France.

Hoe zeker zijn fans van hun voorspelling voor Norway vs France?

78% van de fans voorspelt een overwinning van France, met een gemiddelde zekerheid van 73% (hoge zekerheid). Opvallend: de 15% die een gelijkspel verwacht, is juist zekerder (100%) dan de meerderheid — een teken dat deze wedstrijd minder uitgesproken is dan de stemverdeling suggereert.

Hoe staan Norway en France in de FIFA World Cup?

Norway staat 2e in de FIFA World Cup met 6 punten uit 3 wedstrijden. France staat 1e met 9 punten uit 3 wedstrijden.

Wat zijn de verwachte opstellingen van Norway en France?

Verwachte opstelling Norway (4-3-3): Ørjan Nyland, Marcus Holmgren Pedersen, Kristoffer Ajer, Leo Østigård, David Møller Wolfe, Sander Berge, Fredrik Aursnes, Martin Ødegaard, Alexander Sørloth, Erling Haaland, Antonio Nusa. Verwachte opstelling France (4-2-3-1): Mike Maignan, Jules Koundé, William Saliba, Dayot Upamecano, Theo Hernandez, Aurelien Tchouaméni, Eduardo Camavinga, Ousmane Dembélé, Antoine Griezmann, Kylian Mbappé, Marcus Thuram. Opstellingen zijn gebaseerd op de meest recente bronnen en kunnen voor aftrap wijzigen.

Hoe laat begint Norway vs France?

Norway vs France begint op vrijdag 26 juni 2026 om 21:00 (Midden-Europese tijd). De wedstrijd is onderdeel van de WK 2026.

Wie is de scheidsrechter bij Norway vs France?

De scheidsrechter bij Norway vs France in de WK 2026 is Michael Oliver.

Welke factoren zijn doorslaggevend bij Norway vs France?

Coach AI identificeert drie doorslaggevende factoren voor Norway vs France: 1. Klinische Efficiëntie vs. Tactische Stabiliteit: Noorwegen presteert aanzienlijk boven hun xG (7 goals uit ~4.3 xG), vooral door de afronding van Haaland. Frankrijk is statistisch meer in balans en duurzamer. 2. Strijd om de Groepswinst: Beide teams zijn geplaatst, maar Frankrijk heeft aan een gelijkspel genoeg voor de eerste plek. Noorwegen moet winnen om een zwaardere tegenstander en extra reistijd in de knock-outfase te voorkomen. 3. Impact van Afwezigen: Frankrijk moet het doen zonder bondscoach Didier Deschamps (familieomstandigheden), assistent Guy Stephan neemt de leiding. Noorwegen mist waarschijnlijk rechtsback Julian Ryerson..

Wie zijn de sleutelspelers bij Norway vs France?

Coach AI heeft de volgende sleutelspelers geïdentificeerd voor Norway vs France. Norway: Erling Haaland (In topvorm), Martin Ødegaard (Gevaarlijke speler). France: Kylian Mbappé (In topvorm), William Saliba (Gevaarlijke speler).

Wat zijn de Coach AI kansen voor Norway vs France?

Coach AI berekent de volgende uitkomstkansen voor Norway vs France: Norway wint 20%, gelijkspel 21%, France wint 59%. De meest waarschijnlijke uitkomst is France met 59%.

Wat zijn de bookmaker kansen voor Norway vs France?

Bookmakers geven Norway 21% winkans, 24% gelijkspel en France 55% kans op de zege. Coach AI schat de kansen op 22% voor Norway, 25% gelijkspel en 53% voor France.

Hoe voorspelt Coach AI deze wedstrijd?

Coach AI analyseert duizenden datapunten, waaronder xG, recente vorm, teamnieuws en tactische ontwikkelingen voor elke wedstrijd.

Hoe vaak worden deze voetbalvoorspellingen bijgewerkt?

De inzichten worden dagelijks bijgewerkt om de laatste ontwikkelingen, blessures en marktverschuivingen mee te nemen.

Hoe nauwkeurig zijn de Coach AI voorspellingen?

Coach AI heeft meer dan 1.000 wedstrijden geanalyseerd. In 50% van de gevallen wordt de juiste uitkomst (thuis, gelijkspel of uit) correct voorspeld. Bij meer dan 10% van de wedstrijden klopt ook de exacte eindstand — significant beter dan het marktgemiddelde.

Wat is het trackrecord van Coach AI?

Coach AI heeft meer dan 1.000 wedstrijden voorspeld: 50% juiste uitkomst, meer dan 10% exacte eindstand. Het model verslaat daarmee consistent standaard kansberekeningen en biedt bruikbare inzichten voor fans die écht geïnformeerd willen voorspellen.

Welke data gebruikt Coach AI voor zijn voorspellingen?

Coach AI combineert Expected Goals (xG), recente teamvorm over de laatste vijf wedstrijden, onderlinge standen, actueel blessurenieuws en tactische matchup-analyses. Het model wordt dagelijks bijgewerkt zodat elke voorspelling de meest recente informatie weerspiegelt.